Optymalizacja
stron internetowych (SEO)

Aby rozpocząć działania pozycjonowania stron internetowych, niezbędnym zabiegiem jest optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych. Bez optymalizacji stron, żadne działania promocyjne nie pokonają konkurencyjnych firm, które tworzą swoje strony www tak, by były przyjazne zarówno dla użytkownikom, jak i wyszukiwarkom internetowym.


Oferujemy całościową optymalizację:

Kodu
Eliminujemy tutaj głównie ewentualne błędy w kodzie źródłowym, które mogłyby zaburzyć późniejsze prace nad budowaniem popularności strony. Stosujemy techniki, które umożliwiają zablokowanie miejsc, do których roboty sieciowe nie powinny mieć dostępu.
Treści
Podstawą prawidłowej optymalizacji jest tekst na stronie internetowej, gdyż roboty sieciowe pobierają strony www w formie tekstowej. Bez unikalnych treści, cała optymalizacja traci na znaczeniu, gdyż roboty sieciowe będą widziały tylko puste, mało wartościowe podstrony, co skutkuje negatywną oceną całego serwisu.
Struktury linków wewnętrznych
Linki kierujące użytkownika do różnych miejsc na stronie www są niezwykle istotne w optymalizacji, gdyż dzięki nim roboty sieciowe poruszają się po stronie.
Słów kluczowych
Poza treścią, roboty sieciowe zwracają również uwagę na dane frazy kluczowe. Należy zatem prawidłowo nimi pokierować i pokazać, które słowa kluczowe są dla nas najistotniejsze.

Specjaliści od SEO w Naszej Firmie, z chęcią pomogą Państwu dobrać odpowiednie słowa kluczowe, zgodnie z branżą Państwa firmy i popularnością danych słów w wyszukiwarkach.

Sprawdź nas! Darmowa analiza strony internetowej!

 

 


zapytaj o wycenę

NEWSLETTER

referencje